Opozorilo

The form #1 does not exist or it is not published.

Na Ptuju je potekal drugi krog Slo am toura, to je najvišji tekmovalni nivo golfa v Sloveniji.

Po treh odigranih krogih je drugo mesto med moškimi dosegel član GK Ptuj

• Jan Hribernik.

Dobro igro sta prikazala tudi

• Miha Majhenič in
  • Grega Gregorinčič.

V kategoriji U12, kjer so odigrali dva kroga, je zmagal

Čestitke vsem.

Člani GK Ptuj, ki vadijo pri Gitagolfu, so sodelovali na 2. Šolskem tekmovanju v Stanežičah.

Čestitke:

• Lukasu Fideršku v U12 za 3. mesto,
  • Tiji Zmazek Mladinke U18 za 5. mesto,

v kategoriji Mladinci U18 pa

• Nejcu Ladiču za 5. mesto in
  • Janu Breznerju za 7. mesto.*

MG 8363 fill 300x200V čudovitem vremenu je na golf igrišču Ptuj v soboto, 30.3. 2019 potekal otvoritveni turnir GK Ptuj, ki se ga je udeležilo 84 članov in nekaj gostov.

Pred pričetkom nas je prišla pozdraviti tudi županja MO Ptuj, ga.Nuška Gajšek.

Po turnirju smo ob odlični pogostitvi v hotelu Primus in po podelitvi nagrad, izvedli redno skupščino GK Ptuj, na kateri smo potrdili poročila o delu in sprejeli Program dela za leto 2019.

Na otvoritvenem turnirju sta najboljšo igro prikazala

• Vlado Toplak ( 30 bruto) in
  • Sabina Markoli ( 32 bruto)

• V soboto, 30.3.2019 bomo imeli letno skupščino( vabilo v kratkem) in otvoritveni turnir na Ptuju.
  • V soboto, 11.5.2019 bo na ptujskem igrišču potekalo srečanje z Goriškim golf klubom, le ta nam bo gostoljubje vrnil 30.6. v Caprivi.
  • 22.6.in 23.6 pa pripravljamo izlet v Kranjsko Goro z igranjem v Kr.Gori in Trbižu ob srečanju s člani kranjskogorskega kluba.
  • Klubsko prvenstvo bo 7.9. na Ptuju. Vmes pa še kar nekaj dogodkov v obliki internih klubskih, medklubskih srečanj in še kakšnega izleta. Sodelovali bomo tudi v ligaških tekmovanjih.

Sklep UO  GK  Ptuj je, da bo članarina za leto 2019 ostala enaka kot v letu 2018:

• 100 eur za A člana
  •   50 eur za B člana in U18
  •   40 eur za U14

Velja za vplačila do 28.2.2019, po tem datumu bo članarina višja.

Članarino za 2019 nakažite na TRR : SI 56042020000586302

Swift code: KBMASI2X

Golf klub Ptuj, Mlinska cesta 13, 2250 Ptuj

Kot sklic navedite 00 in številko članske izkaznice brez črke.

Lep golfski pozdrav,

UO GK  Ptuj

Predsednica Sabina Markoli

V soboto, 1.12.2018 smo se člani GK Ptuj udeležili srečanja z Goriškim golf klubom v Caprivi. Na pot smo se odpravili z avtobusom, bilo nas je 40.

Po odigranih 18-ih luknjah v lepem vremenu smo bili deležni zelo prijetnega gostiteljstva Goriškega golf kluba v gostilni Ok Corral pri Novi Gorici.

Naš člani so se izkazali z dobro igro in so prejeli večino posameznih nagrad, prav tako smo dosegli tudi ekipno zmago.

V nedeljo, 18.11.2018 smo na ptujskem igrišču priredili srečanje z GK Zagreb, katerega se je udeležilo 40 članov obeh klubov.

Tudi zaradi naše številčnosti, predvsem pa boljših rezultatov, smo prejeli prehoden pokal iz leta 2006.

Tako smo ponovno vzpostavili medsebojno sodelovanje in se že veselimo povratnega srečanja v Zagrebu.

V soboto, 3.11. je bil organiziran Predsedničin turnir 2x25, katerega se je udeleżilo 86 golfistov.

Igrali smo Texas scramble v skupini s štirimi igralci.

Najboljši rezultat ( - 10 ) so dosegli

• Andrej Bauman,
  • Robert Šegula,
  • Andreja Omerzel Topalovič in
  • Sabina Markoli.

Golf zveza Slovenije organizira tudi tekmovanja v mlajših kategorijah. Začetna tekmovanja so t.i. šolska tekmovanja, teh je bilo letos devet.

V skupnen seštevku so tako najmlajši člani GK Ptuj dosegli naslednje rezultate:

• Zmazek Tia 3.mesto v kategoriji U 12 deklice
  • Šamec Jan Luka 4.mesto v U 12 dečki