NAČIN IGRE:

Način tekmovanja je Stableford, 18 lukenj

Startne oznake: moški rumene, ženske rdeče

Turnir velja za hcp.

PRIJAVE:

Prijave sprejemamo na recepciji Igrišča za golf Ptuj do 3.6. 2022 do 12. ure - Tel.: 041/791-065

ŠTARTNI ČAS:

Start na strel ob 9:30. Startna lista bo objavljena na oglasni deski v recepciji igrišča 4.6.2022 po 15. uri in na www.golfportal.si

NAGRADE:

1. 1. mesto bruto ženske; 1. mesto bruto moški in 1. , 2. , 3. mesto neto A in B. Skupine bodo oblikovane po zaključku prijav.

udarec najbližje zastavici: M, Ž – 5. luknja

najdaljši udarec moški: 17. Luknja

najdaljši udarec ženske: 13. luknja

V primeru enakega rezultata v bruto v kategoriji A se igrajo dodatne luknje (10. in 18. luknja) do zmage. V ostalih primerih v bruto in neto kategorijah o zmagovalcu odloča boljši rezultat na luknjah 10 do 18 in sicer seštevek udarcev 9, 6, 3, 2, 1 lukenj oz. žreb. Posameznik lahko osvoji samo eno nagrado (z izjemo posebnih nagrad), bruto ima prednost pred neto.”

CENE:

GF 18 za vse ki nimajo LK                                    40,00 €