• predsedničin turnir.
  • turnir ob zaključku ptujske lige(v so organizaciji Golfinvesta in Zavoda za šport ) in
  • otvoritveni turnir, klubsko prvenstvo,
  • Na ptujskem igrišču smo organizirali tri klubska srečanja ( GGK, GK Branik, GK Zagreb ),
  • Ves čas te sezone je potekalo igranje za Piramido.
  • Priredili smo izlet v Kloch in na Gorenjsko, 1.12. gremo z avtobusom še v Caprivo.
  • Udeležili smo se ekipnega državnega prvenstva in vseh ligaških tekmovanj, na katerih smo dosegli nekaj velikih uspehov.

Praktično vsi člani kluba smo prejeli brisačke z logotipom kluba, za katere se zahvaljujemo sponzorju. S finančno in organizacijsko soudeležbo kluba smo nabavili klubske majice za ekipe in člane. Dokaj redno smo ažurirali spletno stran in člane po E pošti obveščali o dogodkih. Organizirani so bili treningi za naše mlajše člane, žal je njihovo število relativno nizko. Na tem področju nas čaka še nekaj izzivov.
Finančno stanje je zadovoljivo, sezona bo izpeljana z zagotovljeno likvidnostjo poslovanja.

Aktivno smo sodelovali na skupščini GZS.

V letu 2019 bomo nadaljevali z različnimi aktivnostmi za vse člane, tako internimi druženji in medklubskimi srečanji kot sodelovanjem na državnih in mednarodnih tekmovanjih.