MG 8363 fill 300x200V čudovitem vremenu je na golf igrišču Ptuj v soboto, 30.3. 2019 potekal otvoritveni turnir GK Ptuj, ki se ga je udeležilo 84 članov in nekaj gostov.

Pred pričetkom nas je prišla pozdraviti tudi županja MO Ptuj, ga.Nuška Gajšek.

Po turnirju smo ob odlični pogostitvi v hotelu Primus in po podelitvi nagrad, izvedli redno skupščino GK Ptuj, na kateri smo potrdili poročila o delu in sprejeli Program dela za leto 2019.

Na otvoritvenem turnirju sta najboljšo igro prikazala

• Vlado Toplak ( 30 bruto) in
  • Sabina Markoli ( 32 bruto)

• V soboto, 30.3.2019 bomo imeli letno skupščino( vabilo v kratkem) in otvoritveni turnir na Ptuju.
  • V soboto, 11.5.2019 bo na ptujskem igrišču potekalo srečanje z Goriškim golf klubom, le ta nam bo gostoljubje vrnil 30.6. v Caprivi.
  • 22.6.in 23.6 pa pripravljamo izlet v Kranjsko Goro z igranjem v Kr.Gori in Trbižu ob srečanju s člani kranjskogorskega kluba.
  • Klubsko prvenstvo bo 7.9. na Ptuju. Vmes pa še kar nekaj dogodkov v obliki internih klubskih, medklubskih srečanj in še kakšnega izleta. Sodelovali bomo tudi v ligaških tekmovanjih.

Sklep UO  GK  Ptuj je, da bo članarina za leto 2019 ostala enaka kot v letu 2018:

• 100 eur za A člana
  •   50 eur za B člana in U18
  •   40 eur za U14

Velja za vplačila do 28.2.2019, po tem datumu bo članarina višja.

Članarino za 2019 nakažite na TRR : SI 56042020000586302

Swift code: KBMASI2X

Golf klub Ptuj, Mlinska cesta 13, 2250 Ptuj

Kot sklic navedite 00 in številko članske izkaznice brez črke.

Lep golfski pozdrav,

UO GK  Ptuj

Predsednica Sabina Markoli

V soboto, 1.12.2018 smo se člani GK Ptuj udeležili srečanja z Goriškim golf klubom v Caprivi. Na pot smo se odpravili z avtobusom, bilo nas je 40.

Po odigranih 18-ih luknjah v lepem vremenu smo bili deležni zelo prijetnega gostiteljstva Goriškega golf kluba v gostilni Ok Corral pri Novi Gorici.

Naš člani so se izkazali z dobro igro in so prejeli večino posameznih nagrad, prav tako smo dosegli tudi ekipno zmago.

V nedeljo, 18.11.2018 smo na ptujskem igrišču priredili srečanje z GK Zagreb, katerega se je udeležilo 40 članov obeh klubov.

Tudi zaradi naše številčnosti, predvsem pa boljših rezultatov, smo prejeli prehoden pokal iz leta 2006.

Tako smo ponovno vzpostavili medsebojno sodelovanje in se že veselimo povratnega srečanja v Zagrebu.

V soboto, 3.11. je bil organiziran Predsedničin turnir 2x25, katerega se je udeleżilo 86 golfistov.

Igrali smo Texas scramble v skupini s štirimi igralci.

Najboljši rezultat ( - 10 ) so dosegli

• Andrej Bauman,
  • Robert Šegula,
  • Andreja Omerzel Topalovič in
  • Sabina Markoli.

2018 09 klubsko 02V soboto, 8.9.2018 je na golf igrišču na Ptuju potekalo 26. klubsko prvenstvo. Ta vikend je bil na Ptuju organiziran tudi športni vikend in naš turnir je bil eden od dogodkov.

V zelo lepem vremenu je 86 udeležencev preživelo lep dan v prijetni družbi in ob pogostitvi, ki jo je za svoje člane omogočil GK Ptuj.

Naslov klubskih prvakov sta osvojila Grega Gregorinčič z najboljšim rezultatom dneva in Marija Toplak. Med seniorji je zmagal Ivan Gajšek, med seniorkami Danila Žlender, edini in s tem najboljši junior je bil Matija Petek.

Drage golfistke in golfisti,

približuje se vrhunec golfske sezone 2018 – 11. Festival golfa Arboretum!

Tudi letos smo za vas pripravili štiri zanimive turnirske dni s privlačnimi nagradami za udeležence.

Program Festivala golfa Arboretum 2018:

1. četrtek, 23.8.: turnir Jack`s Calling Golf Cup 2018 (stableford)
  2. petek, 25.8.: turnir pokrovitelja Porsche Ceneter Ljubljana (satbleford)
  3. sobota, 26.8.: turnir Dan Zavarovalnice Triglav (stableford)
  4. nedelja, 27.8.2017.: turnir pokrovitelja Zala Springs golf resort (texas scramble)

Poleg nagrad za zmagovalce posameznih turnirjev smo za vas pripravili še bogate druge nagrade:

• nagrada »Hole in one« Porsche 718 Boxster (na 11. luknji)
  • nagrada »Hole in one« golf potovanje v Marakeš (na 8. luknji)
  • žrebanje 1x letna igralnina Arboretum za sezono 2019*
  • žrebanje 1x golf potovanje v Marakeš*

*pravico do sodelovanja v žrebanju imajo igralci, ki se udeležijo vseh štirih turnirjev

Po koncu vsakega turnirja bo potekalo tudi žrebanje praktičnih nagrad.

Prijave na turnirje že zbiramo, zato pohitite s prijavo. Prijave sprejema recepcija golf Arboretum na 051-395-777 ali  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Vabimo vas, da se udeležite vrhunca letošnje golfske sezone v Arboretumu in poleg dobre igre domov odnesete ali celo odpeljete eno od privlačnih nagrad!

• Na državnem klubskem in posamičnem prvenstvu  na Otočcu je ekipa GK Ptuj (Šarkanj, Gregorinčič, Najhenič) osvojila 4.mesto, med posamezniki je bil Enej Šarkanj deveti.